Dp Otomotiv , Dp Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Dp Otomotiv , Dp Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

www.dptuning.com.tr  Yakuplu Mahallesi Dereboyu Caddesi No:57/1 (Beysan Sanayi Sitesi) Beylikdüzü / İSTANBUL Tel: 0212 422 23 25 - 0533 922 13 13  DLine Batman Yarasa Ayna Kapakları , Araç Body Kit Ürünleri , Eibach Yay ve Ultra Racing Yay Sistemleri daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz .  

Şirketimiz Hakkında

   Firmamız 2005 yılında İstanbul Avcılarda faliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana binek otomobil, pick up ve SUV gruplarına ait aksesuar ve yedek parçalarının ithalat ve üretimi yapmaktadır. Ultra Racing ve Eibach gibi sektörde önde gelen bu markaların Türkiye distribitörlüğünü yürütmektedir. Bunların yanı sıra firamamız son yıllarda Yerli Üretim mottosu ile D Line Markası Adı Altında otomobil aksesuar sektöründe dünya çapında kabul gören ürünlerin tasarımı ve üretimini kendi bünyesinde yapıp başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada toptan ve perakende olarak tedariğini sağlamaktadır.

 

Firmamız İstanbul Beylikdüzü beysan sanayii sitesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın 2 şubesi olup ana şubemiz beysan sanayi sitesindedir.

 

 

          

     

    

    

   

    

    

    

    

    

    

     

 

 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et